Sağlık
Sağlık hiç şüphesiz çocukların en temel ihtiyaçlarından biri. Yaşam merkezi , çocukların sağlıklı şekilde büyüyebilmeleri için doğal bir ortam içerisinde,toprakla iç içe olacak şekilde inşa edildi.
Çocuklar evlerinin günlük ihtiyaçlarını karşılayabilecek sebze ve meyveleri bahçede kendileri yetiştirebilecek; toprağa verdikleri emeğin karşılığını beden ve ruh sağlığının iyileşmesi olarak alabilecekler.
Merkezin sağlık kliniği ve yemek sistemi vesilesiyle düzenli beslenen çocuklar daha sağlıklı bünyelere sahip olacak.
![](http://cityofhumanwelfare.org/wp-content/uploads/2017/05/Sağlık-2.jpg)